top of page
img5.jpg

רחפנים בטיחותיים למקומות בלתי נגישים

בדוק מבנים, תשתיות ואזורי פנים באופן בטוח, מהיר וכלכלי.

Arrow Down
elios2_test.jpg

בצע בדיקת מבחן

בדוק את הכדאיות של שימוש ברחפן והזמן עוד היום בדיקת מבחן למבנה שלך 

Anchor 1
img2.jpg
Arrow Down

בדיקות פנים מבנה באמצעות רחפן

נקודת המפנה בתעשייה נחצתה כבר ב- 2019

שנת 2019 היתה נקודת המפנה בשימוש של רחפנים במיוחד בביצוע בדיקות פנים מבנה. למדו עוד על ההתקדמות שנעשתה במהלך השנה שעברה.

רחפן אליוס 2 לבדיקות פנים מבנה

במבט לאחור, 2019 היתה השנה בה הגיע השימוש ברחפני בדק פנים לנקודת מפנה. תאגידים וארגונים מסחריים רבים וגדולים השתמשו ברחפני בדק פנים כדי למנף את הפעילות שלהם. חברות כמו Dow, AT&T, Shell ו-BASF עושות שימוש ברחפנים במטרה לשפר את בטיחות העובדים ולמנוע פציעות קטלניות ומקרי מוות, תוך הפחתה משמעותית של עלויות הבדיקות. 

img7.jpg

בנוסף ליוזמות רבות אלה, ההשפעה של רחפנים על בדיקות חללים סגורים ובלתי נגישים היא עצומה. בשנת 2019 הכריז תאגיד הנדסת החומרים הבין לאומי, Dow, כי ביצע למעלה מ- 1,000 בדיקות בחללים סגורים עם גישה מוגבלת באמצעות רחפנים. בדיקות אלה זיהו מייד ליקויי תחזוקה במבנים כמו ארובות, פירים מיכלים, מכרות, טורבינות, דוודים, פרקי שעשועים, מערכות ביוב וניקוז ועוד וסייעו לצוותים לתקן אותם. בדיקות באמצעות רחפנים מסייעות לטפל ביעילות במפגעים בטיחותיים, לשפר את היעילות הכלכלית ולשפר את התפוקה בארגון. 

הרחפן  מציג התקדמות משמעותית ביותר בביצוע בדיקות פנים מבנה הודות לשלל התכונות המתקדמות שלו הכוללות בין היתר:

icon-04.png

תפעול פשוט

icon-02.png

נעילה מרחוק

icon-03.png

תאורה אלכסונית

רחפן אליוס 2
img12.jpg

הרחפן מיועד למגוון משימות, תוכנן בעזרת משוב מדויק שהתקבל מאנשי מקצוע רבים בתעשיות שונות המשתמשים ב-RVI - פיקוח חזותי מרחוק - בעבודתם. 

מספר רב של חברות שיתפו את סיפורי ההצלחה שלהם בעקבות השימוש ברחפני אליוס במהלך השנה שעברה. אלה הסיפורים שהכי אהבנו: 

Anchor 2
img1.jpg

בנייה

ענקית חומרי הבנייה משוויץ, LafargeHolcim, הכריזה כי בחרה להשתמש בטכנולוגיה  ולשלב אותם ביוזמת "המפעלים של המחר" העושים שימוש באוטומציה, רובוטיקה, בינה מלאכותית וטכנולוגיות מתקדמות נוספות לכל אורך תהליך הייצור בתעשיית חומרי הבנייה. 

בדיקת תשתיות באמצעות רחפן למתקני אנרגיה

גז ונפט

תאגיד בדיקות האיכות הבין לאומי Bureau Veritas השתמש באליוס 2 לבדיקות מי נטל של מיכלים והשיג תוצאות מרשימות של קיצור משך הבדיקה והגברת הבטיחות שלה, בנוסף לתמונות HD באיכות גבוהה הזמינות לאחר סיום המשימה.

vb.jpg

אנרגיה

חברת Clearsight האמריקאית השתמשה ברחפן אליוס 2 לביצוע בדיקות בחלל רדיואקטיבי סגור ומסוכן. השימוש ברחפן קיצר את משך הבדיקה מיומיים ל- 4 שעות בלבד. 

החברה גם שיתפה פעולה עם תחנת כח פחמית לצורך שימוש ברחפן  כדי להיכנס בבטחה וביעילות למערכת הסינון כשהיא במצב לא מקוון לביצוע בדיקות אל הרס. התוצאות שהתקבלו מבדיקה זו היו מעולות והתקבלו תוך 8 שעות בלבד בעקבות השימוש ברחפן, לעומת 120 שעות הדרושות לביצוע בדיקה דומה במתדולוגיה קונבנציונאלית.

להזמנת בדיקת מבחן

Anchor 3
Depositphotos_365044620_xl-2015.jpg

בדיקת מי נטל - מיכליות

חברת MFE Rentals ביצעה בדיקות מיכל מי נטל בספינת משא בעזרת רחפן . הבדיקות בוצעו בשלושה יעפים של 10 דקות כל אחד בעזרת מטיס בודד. בדרך כלל בדיקות דומות דורשות 3-4 מפקחים המשתמשים בחבלים, מכשירי ניטור חמצן וציוד בטיחות רב. כלוב הבטיחות של הרחפן מאפשר למטיס לתמרן אותו בבטיחות וביעילות ללא שימוש בתאורה חיצונית.

img6 copy.jpg

פוטוגרמטריה בתוך מבנים 

חברת בדיקת המכרות UAS עושה שימוש ברחפן  לביצוע בדיקות פוטוגרמטריות תת קרקעיות. החברה ציינה לשבח את היכולות של הרחפן להפיק תמונה פוטוגרמטרית גם במקומות חשוכים ללא קליטת GPS. 

bac11.jpg

החזר על ההשקעה

חברות שרכשו את הרחפן מדווחות כי החזירו את ההשקעה עליו תוך כמה משימות בחודש והן מנצלות את התקציב שהתפנה לבניית תוכניות שימוש נרחבות ברחפנים. בסקר שנערך בקרב 250 משתמשים ברחפנים נמצא כי, 45% מתוכם מבצעים 2-5 משימות בחודש ו-41% מבצעים עד 2 משימות בחודש. 

עוד העלה המחקר כי, שיעור גבוה של המשיבים צופה גידול חד בביצוע בדיקות פנים מבנה באמצעות רחפנים. כ-85% מהמשיבים ציינו כי הם יגדילו את מספר הבדיקות באמצעות רחפן המתוכננות להתבצע ב-5 שנים הבאות, ו-73% השיבו כי ירחיבו את צי הרחפנים שברשותם באותה התקופה. 

Flyability 800x8006.jpg
icon05-05.png
Anchor 4
eli.png

בין לקוחותינו

wb_adama.png
wbMekorot-01.png
natawb.png
הגיחוןwb.png
IsraelElectricwb.png

הטכנולוגיה הייחודית שלנו

Swiss.png

תוצרת

שוויץ

Icon_Patent2.png
Icon drone.png

זוכה פרס

Drones for Good Award

14939452_1893595707535932_27610148699778
צור קשר

נשלח בהצלחה!

Anchor 5

מספר חח"י 5031892

מספר ספק משהב"ט 11015216

kronos-group-logo-black.png
bottom of page